Dowiedz się więcej o naszej działalności biznesowej. Poznaj naszą historię, strukturę firmy oraz plany rozwoju.

Smart Sun Pro Power Co. LTD to marka z branży OZE, wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, która została założona w 2007 roku. Nasze oddziały mieszczą się w USA, Chinach, Brazylii, Australii i wielu krajach Europy. Jesteśmy platformą dostaw energii odnawialnej, obejmującą moduły słoneczne i systemy magazynowania energii (ESS). Spółki należące do naszej Grupy są jednymi z wiodących deweloperów technologii PV.

Nasze przewagi konkurencyjne opieramy o wiodące technologie fotowoltaiczne, wysoką jakość produktów, topową efektywność energetyczną, niższe koszty zarządzania, globalną sieć OnePowerStore, a także ogólnoświatowe usługi logistyczne door-to-door. Smart Sun Pro Power Co. Ltd. jest także dostawcą usług technicznych w zakresie fotowoltaiki dla elektrowni słonecznych (on-grid i off-grid), obejmujących projektowanie techniczne, instalację i serwis dla klientów na całym świecie.

Potrzebujesz szczegółowych informacji o naszych panelach fotowoltaicznych? Masz specjalne wymagania odnośnie dostawy? Po prostu skontaktuj się z nami. Doradzimy, pomożemy, stworzymy indywidualną ofertę. Możesz na nas liczyć.